REKLAMA

Krzysztof Lipiec otworzył biuro poselskie w Końskich [wideo, zdjęcia]

Poseł na Sejm RP Krzysztof Lipiec w piątek  otworzył biuro poselskie w Końskich przy ulicy Łaziennej 8. 

REKLAMA

W otwarciu oprócz samego parlamentarzysty udział wzięli lokalni działacze Prawa i Sprawiedliwości z szefem powiatowych struktur, starostą koneckim Grzegorzem Piecem na czele. Obecni byli też między innymi wicestarosta Wiesław Skowron, członek zarządu powiatu Jarosław Staciwa burmistrz Krzysztof Obratański, wójtowie Leszek Kuca i Robert Wielgopolan. Na miejscu pojawili się też wojewoda świętokrzyski Zbigniew Koniusz, przewodniczący Sejmiku Województwa Andrzej Pruś i marszałek województwa Andrzej Bętkowski. Obiekt wyświęcił nowy proboszcz parafii św. Mikołaja ksiądz Jacek Wieczorek.

Poseł Krzysztof Lipiec to prezes Prawa i Sprawiedliwości w województwie świętokrzyskim i jeden z czołowych działaczy tej partii w skali całego kraju. Dotychczas nie miał on biura w Końskich, ale to zmieniło się wraz z otwarciem lokalu przy ulicy Łaziennej 8.

REKLAMA

Jak podkreśla sam prezes Lipiec jego biuro ma nie tylko pomagać i udzielać porad mieszkańcom, ale i być centrum dla wszystkich związanych w regionie z Prawem i Sprawiedliwością.

Biuro będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17.

Zdjęcia:

REKLAMA

5 thoughts on “Krzysztof Lipiec otworzył biuro poselskie w Końskich [wideo, zdjęcia]

  1. Już powinna być pierwsza interwencja na drodze 749 między świętokrzyskim a mazowieckiem

  2. @Mieszkaniec No to własnie po to takie biura sie otwiera , jak masz jakis problem to drzwi otwarte … powodzenia.

  3. Ta informacja ma mnie ucieszyć..cy cuś??? Bo dla normalnego zwykłego szarego mieszkańca Końskich to nic tak naprawdę nie znaczy że Jaśnie Pan Lipiec ma biuro

  4. Tak, o to właśnie chodzi. Abyś myślał, że oto partia rządząca w służbie zwykłych ludzkich problemów. Najpierw jednak je sama stwarza. Wyniesie się stąd skąd jej ród. Niech działa na rzecz praw pracowniczych. I to będzie o.k. A za politykę zabiorą się zdrowi psychicznie obywatele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *