REKLAMA

KS Smyków wygrywa turniej w Stąporkowie [zdjęcia]

W Stąporkowie odbył się turniej o Puchar Prezesa Klubu Sportowego Radiators Stąporków w kategorii chłopców trampkarza starszego. Zwyciężył Klub Sportowy ze Smykowa. 

REKLAMA

W zawodach uczestniczyło sześć zespołów rozlosowanych do dwóch grup: w grupie A rywalizowali zawodnicy KS Smyków, Radiators II Stąporków i Victorii Mniów, natomiast w grupie B spotkały się drużyny Radiators I Stąporków, Skały Tumlin i GLKS Fałków.

REKLAMA

Wyniki gier:

GRUPA A
KS Smyków – Radiators I Stąporków 2-0
Victoria Mniów – Radiators I Stąporków 1-2
KS Smyków – Victoria Mniów 0-0

Tabela grupy A
1. KS Smyków 4
2. Radiators I 3
3. Victoria 1

Wyniki gier:

GRUPA B
GLKS Fałków – Skała Tumlin 1-1
GLKS Fałków – Radiators II 1-1
Skała – Radiators II 1-3

Tabela grupy B
1. Radiators II 4
2..GLKS Fałków 2
3. Skała Tumlin 1

Mecz o V miejsce
Skała Tumlin – Victoria Mniów 3-2
Półfinały
KS Smyków – GLKS Fałków 2-1
Radiators I – Radiators II 3-0
Mecz o III miejsce
GLKS Fałków – Radiatrors II 1-0
Finał
KS Smyków – Radiators I Stąporków 2-0

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Dawid Śliz z drużyny KS Smyków. Podopieczni Jacka Kołodziejczyka wystąpili w składzie: Dominik Nowakowski, Dawid Śliz, Dawid Leśniak, Wiktor Grabarczyk, Mateusz Górecki, Mateusz Tomaszewski, Jakub Sosnowski, Kacper Lisowski, Igor Janus, Igor Rogula, Fabian Kozłecki, Kacper Kasiński, Hubert Kołodziejczyk.

„Sukcesy naszych trampkarzy w lidze zostały dostrzeżone przez trenerów kadry wojewódzkiej, którzy powołali w trakcie przerwy zimowej 8 zawodników na konsultacje i sparingi, a są to Dawid Śliz, Mateusz Tomaszewski, Patryk Sztandera z rocznika 2003, Fabian Kozłecki, Wiktor Grabarczyk i Igor Janus z rocznika 2004 oraz Mateusz Górecki i Bartłomiej Dulewicz z rocznika 2005″ – mówi trener KS Smyków Jacek Kołodziejczyk i dodaje – „Z punktu widzenia sportowego to dla mnie dobra wiadomość, że z tak małej gminy udało się wypromować tylu chłopców, ale niestety większość tych zawodników może opuścić naszą drużynę, gdyż interesują się nimi większe kluby i szkoły sportowe”.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *