REKLAMA

KSSPR dziś nie zagra. COVID-19 w drużynie

Koronawirus dopadł i drużynę piłkarzy ręcznych KSSPR Końskie. Ich dzisiejsze spotkanie z MKS Padwą Zamość zostaje odwołane. U jednego z graczy test na koronawirusa wyszedł pozytywnie. 

REKLAMA

Przypomnijmy, że po czterech rozegranych spotkaniach KSSPR Końskie zajmuje 9 miejsce w tabeli (trzecie od końca) grupy D I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn. Podopieczni trenera Michała Przybylskiego zgromadzili 3 punkty wygrywając i przegrywając 3 spotkania. W sobotę mieli szansę poprawić ten bilans mierząc się z liderem rozgrywek MKS Padwą Zamość. Niestety z uwagi na zachorowanie jednego ze szczypiornistów mecz został odwołany –„Z powodu pozytywnego wyniku COVID-19 jednego z naszych zawodników informujemy, że dzisiejszy mecz I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn KSSPR Końskie – MKS Padwa Zamość zostaje odwołany” – czytamy na oficjalnym fanpage klubu.

REKLAMA

O nowym terminie spotkania postaramy się Państwa poinformować. Zgodnie z terminarzem kolejny mecz „Konie” mają rozegrać w weekend 14/15.11 na wyjeździe z SPR Wisłą Sandomierz.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *