KSSPR gromi AZS AGH Kraków na wyjeździe

W sobotę KSSPR Końskie w ramach ósmej kolejki gier o mistrzostwo grupy I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn pokonało w Krakowie miejscowy AZS AGH. To było zdecydowane zwycięstwo „Koni”.

Zawodnicy trenera Michała Przybylskiego przeważali od pierwszej do ostatniej minuty, grając przede wszystkim znakomicie w defensywie. Dość powiedzieć, że do przerwy dali sobie wbić tylko pięć bramek! Pierwsza odsłona zakończyła się niskim wynikiem – prowadzeniem Końskich 12:5. Drugie pół godziny gry to dalsza dominacja „Koni”, trafione 20 goli i ostateczne wysokie zwycięstwo.

Wygrana oznacza, że konecczanie znajdują się na drugim miejscu w tabeli tracąc trzy punkty do lidera – Olimpii Medex Piekary Śląskie. W sobotę 27 listopada KSSPR podejmie we własnej hali ZPRP II Kielce (mecz rozpocznie się o godzinie 16:00)

AZS AGH Kraków – KSSPR Końskie 23:32 (5:12)