REKLAMA

KSSPR Końskie ciężko pracuje przed sezonem. Już niedługo seria sparingów! [wideo, zdjęcia]

KSSPR Końskie przygotowuje się do nowego sezonu w piłce ręcznej, gdzie koneccy szczypiorniści będą walczyć o jak najlepszą pozycję w I lidze mężczyzn, grupie C. Sprawdzamy jak zawodnicy prezentują się przed sezonem. Poznaliśmy także terminy sparingów konecczan.

REKLAMA

„Trenujemy wspólnie od 3 sierpnia na swoich obiektach, zarówno w hali sportowej jak i na stadionie. Biegamy, nie wyjeżdżamy na żaden obóz, staramy się przygotować do sezonu na swoich obiektach, ciężka praca” – mówi nam trener Michał Przybylski.

Przypominamy, że w nowym sezonie w barwach KSSPR Końskie po wielu latach przerwy zobaczymy Wiktora Kubałę. Do bramki „Koni” powróci Daniel Szot. Powrót do gry w piłkę ręczną w Końskich zapowiada też Bartosz Sękowski.

REKLAMA

Jak mówi nam trener Przybylski, zawodnicy po przerwie epidemicznej prezentują dobrą formę –„Przerwa była, ale myśmy w tym okresie koronawirusa ćwiczyli indywidualnie. Zawodnicy w swoich domach widać, że ćwiczyli, bo na tych pierwszych treningach wcale to źle nie wyglądało patrząc na tak długą przerwę. W maju trenowaliśmy już wspólnie praktycznie do końca czerwca. Zawodnicy wyglądali jak na taki długi okres przynajmniej dobrze” – tłumaczy nam trener.

Pierwszy mecz w sezonie 2020/2021 odbędzie się 19 września w hali sportowej przy ulicy Stoińskiego z bardzo wymagającym przeciwnikiem – Orlen Upstream Czuwaj Przemyśl. Przed rozpoczęciem sezonu „Koni” czeka jednak wiele sparingów.

W dniach 21-22 sierpnia koneccy szczypiorniści rozegrają w  hali sportowej przy ulicy Stoińskiego turniej, podczas którego zmierzą się z Anilaną Łódź, AZS AWF Białą Podlaską i KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Tydzień później KSSPR jedzie na zawody, których gospodarzem będzie KSZO. W środę 2 września do Końskich na sparing przyjeżdża drużyna KPR Legionowo, a 8 lub 9 września „Konie” zmierzą się – również u siebie – z zespołem KS Uniwersytet Radom.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *