REKLAMA

KSSPR rozbija KSZO Ostrowiec Świętokrzyski we własnej hali [wideo, zdjęcia]

W derbach Województwa Świętokrzyskiego KSSPR Końskie okazało się lepsze od KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

REKLAMA

Podopieczni Michała Przybylskiego prowadzili od pierwszej do ostatniej minuty. Cuda w bramce gospodarzy wyprawiał Daniel Szot. W przerwie spotkania miała miejsce licytacja koszulki Vive Tauron Kielce. Pieniądze z licytacji zostały przeznaczone na wsparcie dla będącego w kiepskiej kondycji finansowej klubu. Przypomnijmy, że z tego spotkania transmitowaliśmy dla Państwa relację na żywo.

REKLAMA

W tym starciu tak naprawdę nie było jednego lidera. Świetnie grał cały zespół popularnych „Koni”, a dodatkowym wsparciem byli fani, którzy zapełnili halę przy ulicy Stoińskiego do ostatniego miejsca. Z gośćmi również przyjechała pokaźna grupa kibiców. Sam mecz nie miał wielkiej historii. Nasi nawet na moment nie oddali swojej przewagi KSZO. W składzie gości należy wyróżnić Bartosza Sękowskiego, wychowanka KSSPR-u, który dwoił się i troił by dobrze zaprezentować się u siebie w domu. Niezły występ zaliczył też Vitali Kazhaneuski.

Największym bohaterem naszych był Daniel Szot. W relacji wideo mogą Państwo zobaczyć kilka z jego znakomitych obron. Najwięcej bramek rzucił zaś Sebastian Smołuch, dzięki czemu zgarnął on nagrodę sponsora dla najskuteczniejsze zawodnika spotkania.

Ostatecznie KSSPR pokonało KSZO 37:25.

KSSPR Końskie - KSZO Ostrowiec 1

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *