REKLAMA

KSSPR Końskie ma jeszcze więcej czasu na przygotowanie do rundy wiosennej

Mecz rozpoczynający rozgrywki koneckich seniorów w I lidze, grupie D piłki ręcznej mężczyzn KSSPR Końskie – MUKS Zagłębie Sosnowiec, który miał się odbyć 13 lutego został przełożony na 13 marca. Oznacza to, ze „Konie” będą miały dwa tygodnie więcej na przygotowania do II rundy, a pierwszy mecz rozegrają w niedzielę 7 marca na wyjeździe.

REKLAMA

Pierwszy mecz ligowy w rundzie wiosennej KSSPR rozegra przeciwko zajmującej 3. miejsce w tabeli I ligi drużynie Orlen Upstream Czuwaj Przemyśl. Konecczanie na koniec pierwszej rundy uplasowali się na piątym miejscu w tabeli z bilansem 5 wygranych i 5 przegranych.

REKLAMA

Przypominamy, że w okresie przygotowawczym KSSPR najpierw rozegrało turniej w hali przy ulicy Stoińskiego w Końskich. W dwóch spotkaniach nasi ponieśli porażki. Następnie mierzyli się z Uniwersytetem Radom i to spotkanie zwyciężyli. W kolejnym meczu ulegli UJK Kielce, by tym razem wygrać z SMS’em ZPRP Kielce.

KSSPR Końskie po I rundzie sezonu 20/21 zajmuje 5. miejsce w tabeli I ligi, grupy D spośród jedenastu rywalizujących tam drużyn. Bilans „Koni” to 5 wygranych oraz 5 przegranych spotkań. Pierwszy mecz w rundzie KSSPR miał rozegrać na wyjeździe przeciwko znajdującej się na 3. miejscu w tabeli drużynie Orlen Upstream Czuwaj Przemyśl w ostatni weekend stycznia, jednak został on przełożony na marzec, a „Konie” podejmą u siebie podczas weekendu 13-14 lutego Zagłębie Sosnowiec.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *