REKLAMA

KSSPR Końskie przegrywa ostatni sparing przed rundą wiosenną

W minioną sobotę KSSPR Końskie stoczył ostatnie, sparingowe spotkanie przed rundą wiosenną w I Lidze Świętokrzyskiej, grupie D. Mecz towarzyski z KPR-em Legionowo zakończył się porażką „Koni” wynikiem 30-27. Drużyna prosi także o przekazanie 1% podatku na rzecz koneckich szczypiornistów w każdym wieku.

REKLAMA

„Pomimo niekorzystnego wyniku końcowego rozegraliśmy naprawdę wartościowe spotkanie, przetestowaliśmy kilka nowych taktycznych rozwiązań. Moim zdaniem misje sparingowe drużyną wykonali w stu procentach. Swoją szansę pokazania się i zaistnienia w drużynie seniorów wykorzystał kolejny zawodnik z drużyny juniorów – Konrad Stępień. Przed nami wyzwanie ligowe – runda rewanżowa, która w pełni zweryfikuje nasze przygotowanie. Wierze w nasz zespół i zapewniam, ze łatwo skóry nie oddamy! Nie ukrywam również, że liczę na awans naszego teamu do ligi centralnej” – informuje nas Andrzej Kos, prezes KSSPR Końskie.

REKLAMA

KSSPR po rundzie jesiennej zajmował 5. miejsce w tabeli. Początkowo II runda dla „Koni” miała rozpocząć się już 13 lutego. Dwa pierwsze spotkania zostały jednak przełożone. Koneccy szczypiorniści rozpoczną sezon wyjazdowym meczem w niedzielę 7 marca przeciwko Orlen Upstream Czuwaj Przemyśl piastującemu 3. pozycję, a pierwszy mecz w roli gospodarzy odbędzie się w sobotę 13 marca z MUKS Zagłębiem Sosnowiec – wiceliderem grupy D.

KPR Legionowo – KSSPR Końskie 30:27

Ponadto KSSPR Końskie prosi o przekazanie 1% podatku na rzecz koneckich szczypiornistów.

„Drogi Kibicu przekazując nawet kilka groszy, wspomagasz piłkę ręczną w Twoim regionie! Wspieraj naszych młodych zawodników. Pomóż naszym dzieciom i młodzieży kontynuować wspaniałą przygodę z handballem” – mówi Andrzej Kos.

By tego dokonać, należy w odpowiedniej rubryce w rozliczeniu podatkowym wpisać KRS 0000185103.

Przypominamy, że w okresie przygotowawczym KSSPR najpierw rozegrało turniej w hali przy ulicy Stoińskiego w Końskich. W dwóch spotkaniach nasi ponieśli porażki. Następnie mierzyli się z Uniwersytetem Radom i to spotkanie zwyciężyli. W następnym meczu ulegli UJK Kielce, by potem wygrać z SMS’em ZPRP Kielce. Przygotowania zakończyło przegrane spotkanie z KPR-em Legionowo.

Grafika: KSSPR Końskie.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *