REKLAMA

KSSPR Końskie wygrywa towarzyski turniej w Zwoleniu [zdjęcia]

Piłkarze ręczni KSSPR Końskie w sobotę wygrali towarzyski turniej zorganizowany w Zwoleniu w województwie mazowieckim. To kolejny krok naszego zespołu do dobrego przygotowania się do sezonu 2023/2024. Wcześniej „Konie” wygrały też sparing z Warszawianką Warszawa. 

REKLAMA

Wydaje się, że forma koneckiego zespołu poprawiła się w porównaniu z pierwszymi sparingami. W środku minionego tygodnia KSSPR podejmowało Warszawiankę Warszawa. Z uwagi na niedostępność hali przy ulicy Stoińskiego mecz odbył się w Stadnickiej Woli, a Konie pewnie wygrały kilkoma bramkami, 33:28.

REKLAMA

W sobotę zawodnicy trenera Arkadiusza Bąka pojechali do Zwolenia by tam zmierzyć się w IV Memoriale Jerzego Grzegorza Markiewicza z Orlenem Upstream SRS Przemyśl (24:23) oraz Eneą Orlętami Zwoleń (27:24). Oba mecze nasi szczypiorniści wygrali. Bramkarzem turnieju został Mikołaj Baran, a MVP Rafał Biegaj.

Sezon KSSPR rozpocznie od wyjazdu do Zabrza. Mecz z Górnikiem odbędzie się 23 lub 24 września.

Zdjęcia:

REKLAMA

One thought on “KSSPR Końskie wygrywa towarzyski turniej w Zwoleniu [zdjęcia]

  1. 1968 pisze:

    Tylko wypada pogratulować tych zwycięstw Bo wcześniejsze mecze to chała , konie okazały się końmi na biegunach.Nie wpadajmy w tej chwili w hurra optymizm . Mecze ligowe żądzą się swoimi prawami , parkiet wszystko zweryfikuje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *