REKLAMA

KSSPR Końskie zaprezentowane i z Konecką Gloriettą! [wideo, zdjęcia]

Poprzedni weekend był niezwykle wyjątkowy dla Koneckiego Stowarzyszenia Sportowego Piłki Ręcznej. Nasz I-ligowy klub miał możliwość zaprezentowania swojej kadry podczas Dni Końskich 2019, a także został doceniony przez władze gminy. KSSPR’owi przypadła najważniejsza nagroda regionu – Konecka Glorietta. 

REKLAMA

W sobotę, 17 sierpnia, w koneckim parku podczas Dni Końskich na letniej scenie zgromadzonej publiczności zaprezentowali się seniorzy KSSPR Końskie.  Na scenę jako pierwsi wkroczyli – szkoleniowiec zespołu Robert Napierała oraz prezes klubu Piotr Bocheński. To ten drugi poprowadził prezentację –„Dzień dobry! W imieniu Zarządu Koneckiego Stowarzyszenia Sportowego Piłki Ręcznej bardzo serdecznie witam Państwa na Dniach Końskich. Za chwilę poznacie skład drużyny seniorów, która będzie reprezentowała nasze miasto w rozgrywkach o mistrzostwo I Ligi Grupy C w sezonie 2019/2020. Będziemy walczyć z drużynami z Legionowa, Kielc, Białej Podlaskiej, Płocka, Chrzanowa, Przemyśla, Zamościa, Warszawy, Ostrowca Świętokrzyskiego oraz z Puław. Łącznie zostaną rozegrane 22 mecze” – mówił do wszystkich przybyłych na Dni Końskich prezes Bocheński.

REKLAMA

Podczas gminnego święta z drużyny seniorów KSSPR na nadchodzące rozgrywki zaprezentowali się: Kamil Buchcic, Karol Fidor, Adrian Gruszczyński, Adam Janus, Szymon Jańczyk, Dawid Maleszak, Przemysław Matyjasik, Paweł Napierała, Ernest Pilarski, Artur Rurarz, Bartosz Smyk, Daniel Szot, Rafał Śledź, Wiktor Witkowski, Paweł Wolski, Kacper Woźniak, Antoni Zając. Ponadto trener Robert Napierała i prezes Piotr Bocheński. Kilku zawodników tego dnia nie mogło się pojawić ze względów osobistych i zdrowotnych.

Podczas Dni Końskich 2019 wręczane były także Koneckie Glorietty. To wyróżnienie dla przedsiębiorców, jednostek i zasłużonych osób działających na rzecz rozwoju gminy Końskie. KSSPR Końskie zostało uhonorowane Konecką Gloriettą 2019 w kategorii sportu, turystyki i rekreacji. Oby w sportowej rywalizacji nasi szczypiorniści także zdobywali dla siebie jak najwięcej trofeów. Przypomnijmy, że rozgrywki I Ligi rozpoczną się już 21 września. Wtedy to „Konie” zmierzą się z AZS UW Warszawa.

Zdjęcia (Paulina Adamczyk, Piotr Malinowski):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *