REKLAMA

KSSPR Końskie zwycięża z SMS ZPRP Kielce [wideo, zdjęcia]

W sobotę wieczorem w hali sportowej przy ulicy Stoińskiego zespół KSSPR Końskie zmierzył się z SMS ZPRP Kielce w ramach rozgrywek I Ligi mężczyzn piłki ręcznej. Walka była wyrównana jednak po zakończeniu meczu to drużyna Konecczan zwyciężyła wynikiem 38:37.

REKLAMA

Na zakończenie pierwszej połowy drużyna z Końskich prowadziła 19:17. W drugiej części nasi przeciwnicy niemal nadrobili straty, jednak KSSPR nie poddał się bez walki, ostatecznie wygrywając z rywalem 38:37. Najlepszym strzelcem „Koni” podczas dzisiejszego spotkania okazał się Bartosz Woś – zanotował on 9 celnych rzutów.

REKLAMA

„Cieszy mnie wygrana, ale cieszy także poziom meczu, bo naprawdę ci młodzi chłopcy dzisiaj nie pękli. Liczyłem na to, że przy tej wspaniałej publiczności i agresywnej obronie będzie troszkę łatwiej, ale trzeba przyznać, że przeciwnicy nawet lepiej się zaprezentowali jak pierwszy SMS […] Szkoda troszkę, że w końcówce zabrakło  szczęścia, bo mieliśmy sytuację sam na sam, gdzieś tam Artur wyraźnie nie dorzucił i zrobiło się nerwowo, ale ta nerwówka kibicom na pewno się podobała. Emocje były do końca, na szczęście z happy endem dla naszego zespołu” – opowiada Michał Przybylski, trener KSSPR Końskie.

Dzięki temu zwycięstwu „Konie” utrzymują 2 miejsce w tabeli grupy D I Ligi piłki ręcznej mężczyzn.

Następny mecz koneccy szczypiorniści zagrają w roli gospodarzy przeciwko KS Viret CMC Zawiercie w sobotę 4 grudnia.

KSSPR Końskie – SMS ZPRP Kielce 38:37 (19:17)

KSSPR: Woś 9, Ł. Sękowski 2, B. Sękowski 4, Biegaj 5, Ciszek 5, Włodarski 5, Rurarz 3, Kubała 1, Matyjasik 2, Słonicki 2, Markowski, Jarosz, W Sękowski.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *