REKLAMA

KSSPR – KSZO na żywo w tkn24.pl!

Wspólnie z imprezylive.pl, Miastem i Gminą Końskie oraz klubem KSSPR Końskie zapraszamy Państwa do oglądania derbów województwa: KSSPR Końskie – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. 

REKLAMA

ksspr końskie

Na ten pełen emocji spektakl zapraszamy wszystkich do hali przy ulicy Stoińskiego w sobotę o godzinie 18.00. Konecczanie, którzy z różnych powodów nie mogą przybyć na mecz, a także osoby które wyemigrowały z naszego regionu będą mogły zupełnie za darmo obejrzeć spotkanie za pośrednictwem naszego portalu i telewizji www.tkn24.pl. Relację przygotowujemy wspólnie z imprezylive.pl – również na tej stronie będzie można śledzić transmisję. Rozpocznie się ona już na kilkanaście minut przed 18. Przed spotkaniem, po nim, a także w trakcie przerwy będzie można zobaczyć wywiady i materiały związane z Koneckim Stowarzyszeniem Sportowym Piłki Ręcznej oraz miastem Końskie.

REKLAMA

To nie będzie tylko zwykły mecz. Poprzez to wydarzenie klub oraz miasto chcą zaapelować do miejscowego biznesu o wsparcie finansowe. Przypomnijmy, że KSSPR znajduje się obecnie w trudnej sytuacji finansowej. W trakcie spotkania będzie można wylicytować koszulkę Vive Tauron Kielce z podpisami wszystkich zawodników. Niespodzianka czeka też na fanów futbolu i będzie ona związana z jedną z topowych piłkarskich gwiazd.

Konecki zespół zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli grupy B I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn.

KSSPR Końskie – KSZO Odlewnia Ostrowiec Świetokrzyski
sobota (12.12), godzina 18.00, Hala Sportowa Urzędu Miasta i Gminy Końskie przy ulicy Stoińskiego.
Transmisja rozpocznie się na kilkanaście minut przed pierwszym gwizdkiem na www.tkn24.pl 

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *