KSSPR odpada z Pucharu Polski po walce z superligowym zespołem [wideo, zdjęcia]

W 1/16 finału PGNiG Pucharu Polski seniorzy KSSPR Końskie przegrali na własnym parkiecie z zespołem SPR Stal Mielec 25:35 (13:17) i odpadli z rozgrywek.

Goście od początku kontrolowali to spotkanie. Już w ósmej minucie prowadzili 2:5, po kwadransie gry na tablicy świetlnej widniał wynik 6:9, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 13:17. Druga odsłona to także dominacja gości – naszą bramkę bombardowali głównie Matej Sarajlic i Łukasz Janyst. Ci dwaj zawodnicy łącznie w całym spotkaniu zdobyli 17 goli. W naszym zespole najskuteczniejsi w środowy wieczór byli Przemysław Matyjasik i Patryk Mastalerz. Obaj rzucili po pięć bramek.

Ostatecznie mimo dzielnej postawy, bo na kwadrans przed końcem nasi przegrywali tylko czterema bramkami , podopieczni trenera Roberta Napierały przegrali ze Stalą Mielec 25:35 i odpadli z Pucharu Polski.

KSSPR Końskie – SPR Stal Mielec 25:35 (13:17)