KSSPR ogrywa KSZO i notuje skok w tabeli! [wideo, zdjęcia]

Koneckie Stowarzyszenie Sportu Piłki Ręcznej bardzo pewnie wygrywa sobotni pojedynek z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Konie po zwycięstwie wskakują na podium w tabeli grupy D I Ligi.

KSSPR w sobotę nie dało żadnych szans rywalowi zza miedzy udowadniając, że w świętokrzyskiej piłce ręcznej tylko ekipy z Kielc mogą równać się z naszymi szczypiornistami. Zawodnicy Michała Przybylskiego po wyrównanym początku spotkania objęli prowadzenie w 7. minucie gry i nie oddali go już do końca starcia.

Przy zapełnionych trybunach w hali sportowej przy ulicy Stoińskiego w Końskich nasi zawodnicy do przerwy wygrywali 19:10, a ostatecznie okazali się lepsi od KSZO 35:26. Po tym spotkaniu Rafał Biegaj został uznany najlepszym na parkiecie.

Dzięki zwycięstwu KSSPR wskoczyło do pierwszej trójki w grupie D I Ligi. Za tydzień „Konie” na wyjeździe powalczą z siódmym w tabeli AZS AGH Kraków.

KSSPR Końskie – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 35:26 (19:10)
KSSPR: Witkowski, Napierała, Sękowski Wiktor, Sękowski Bartosz, Markowski, Woś, Biegaj, Ciszek, Włodarski, Rurarz, Kubała, Matyjasik, Słonicki.