KSSPR ogrywa Wisłę II Płock w Końskich [wideo, zdjęcia]

KSSPR Końskie nie zawiodło w swoim trzecim spotkaniu w grupie C I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn w sezonie 2019/2020. Podopieczni trenera Roberta Napierały w czwartkowy wieczór pokonali  Wisłę II Płock 32:29.

To był ładny dla oka mecz. Niemal od początku kontrolowany przez gospodarzy. Konecczanie problemy mieli tylko w pierwszych minutach – przegrywali nawet 3:7. Od 20 minuty gry parkiet należał jednak do „Koni” i pierwsza odsłona zakończyła się prowadzeniem naszych 13:11.

Tej przewagi KSSPR nie oddało już do końca meczu ostatecznie zwyciężając 32:29. Najlepszym zawodnikiem w naszym zespole wybrano Artura Rurarza. W przyszły piątek o godzinie 20:00 KSSPR podejmie KPR Legionowo.

KSSPR Końskie – Wisła II Płock 32:29 (13:11)
KSSPR: Napierała Paweł, Woś 2, Maleszak 4, Pilarski 6, Wolski 3, Fidor, Telka, Gruszczyński 2, Rurarz 5, Woźniak, Śledź 2, Matyjasik 6, Szot, Napierała Tomasz 1, Słonicki 1, Buchcic.