REKLAMA

KSSPR po dzielnym boju przegrywa z liderem [wideo, zdjęcia]

KSSPR dzielnie powalczyło w starciu z liderem grupy D I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn MTS-em Chrzanów, ale ostatecznie uległo kilkoma golami. To był ciekawy, pełen emocji mecz w hali sportowej przy ulicy Stoińskiego w Końskich.

REKLAMA

Pierwsza połowa to niezwykle wyrównana gra i zdobywali naprzemiennie bramek przez oba zespoły. W naszych barwach najskuteczniejszy był Włoskiewicz, który w całym spotkaniu zdobył 7 goli. Do przerwy KSSPR przegrywało jednym golem. Druga odsłona zaczęła się podobnie, ale około 40 minuty goście rzucili kilka bramek z rzędu i to zdecydowało o ostatecznym wyniku. W materiale wideo znajdziecie fragmenty spotkania, a także pomeczowe wypowiedzi trenerów Arkadiusza Bąka (KSSPR) i Sławomira Szenkela (MTS).

REKLAMA

KSSPR Końskie – MTS Chrzanów 24:29 (13:14)
KSSPR: Włoskiewicz 7, Sękowski 5, Falasa 3, Rożnowski 2, Stępniewski 2, Włodarski 2, Biegaj 1, Hubka 1, Janus 1, Baran, Markowski, Słonicki, Woś, Osman, Sękowski, Włodarski. 

„Konie” po tym starciu zajmują 5 miejsce w tabeli. Za tydzień zagrają z siódmym w tabeli Orlenem Upstream SRS Przemyśl na wyjeździe. Liderem rozgrywek jest dzisiejszy rywal KSSPR-u, czyli MTS Chrzanów.

Podczas sobotniego meczu w hali prowadzono zbiórkę na rzecz rehabilitacji Stasia Laurmana (wpłat cały czas możecie dokonywać TUTAJ).

Zdjęcia:

REKLAMA

2 thoughts on “KSSPR po dzielnym boju przegrywa z liderem [wideo, zdjęcia]

  1. 1968 pisze:

    Czekamy wszyscy na wiosenne zmiany w sporcie Koneckim , w Koneckiej zdrowej polityce , w demokratycznej polityce ,aby wróciła normalność w sporcie aby Ci którzy zostali wygumkowani z historii klubu, nominaci łaskawej Nam n panującej władzy ,odeszli na należny im margines tak jak potraktowali Tych którzy oddali serce dla Koneckiej piłki ręcznej. W myśl zasady, Jak Kuba Bogu ,tak Bóg Kubie.
    aby wrócili ,Ci którzy tworzyli historię Tego Klubu, wrócili na należne Im miejsce.

  2. 1968 pisze:

    Bąku ,dobrze to było za Michała TY tylko podpierasz filary, jak by hal miała się zawalić , a Michałek wodę popija jak by był na kacu .Przegrana. w dobrym stylu ,gratuluję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *