KSSPR pokonuje Radom w I lidze

W meczu 9. kolejki I ligi grupy C seniorzy KSSPR Końskie wygrali na wyjeździe z zespołem KS Uniwersytet Radom 30:23 (15:9).

To spotkanie wyrównane było tylko przez 13 minut. Początkowa faza meczu była grą „punkt za punkt”. Nasi po mniej więcej kwadransie odjechali jednak gospodarzom na kilka bramek i już do końca starcia kontrolowali jego przebieg. Do przerwy prowadziliśmy 15:9, a na koniec KSSPR miało siedem goli przewagi.

KSSPR Końskie zajmuje 5 miejsce w tabeli grupy C I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn. Za tydzień nasi ponownie na wyjeździe zmierzą się z Orlenem Wisłą II Płock.

KS Uniwersytet Radom – KSSPR Końskie 23:30 (9:15)
KSSPR: Woś, Maleszak 5, Pilarski 4, Wnuk, Wolski 1, Fidor 1, Goliszewski 3, Sękowski Wiktor 1, Rurarz, Matyjasik 10, Szot, Napierała 3, Słonicki, Gasin 2.