KSSPR pokonuje Uniwersytet Radom w sparingu

W środę wieczorem w hali sportowej przy ulicy Stoińśkiego w Końskich doszło do starcia KSSPR Końsskie z Uniwersytetem Radom. Gospodarze zwyciężyli w tym sparingowym pojedynku, choć nie wynik był tutaj najważniejszy. Retransmisję spotkania możecie zobaczyć klikając TUTAJ

Zawodnicy Michała Przybylskiego rozpoczęli od prowadzenia – w 10 minucie było 4:3. Jednak całe spotkanie było przede wszystkim szansą na eksperymenty. Na parkiecie pojawiali się więc gracze pierwszego zespołu „Koni”, ale i juniorzy. Mimo to Matyjasik i spółka radzili sobie bardzo przyzwoicie, a do przerwy prowadzili 13:11.

Druga odsłona to początkowo znowu wyrównana gra, ale na dziesięć minut przed końcem to radomianie wyszli na prowadzenie – 20:22. Ostatecznie jednak KSSPR minimalnie zwyciężyło w tym starciu.

KSSPR Końśkie – Uniwersytet Radom (sparing przed rundą wiosenną sezonu 2020/2021) 26:25

W piątek 29 stycznia reprezentanci Końskich zagrają na wyjeździe z AZS UW Warszawa. KSSPR Końskie po I rundzie sezonu 20/21 zajmuje 5. miejsce w tabeli I ligi, grupy D spośród jedenastu rywalizujących tam drużyn. Bilans „Koni” to 5 wygranych oraz 5 przegranych spotkań. Pierwszy mecz w rundzie KSSPR miał rozegrać na wyjeździe przeciwko znajdującej się na 3. miejscu w tabeli drużynie Orlen Upstream Czuwaj Przemyśl w ostatni weekend stycznia, jednak został on przełożony na marzec, a „Konie” podejmą u siebie podczas weekendu 13-14 lutego Zagłębie Sosnowiec