KSSPR ponownie zwycięskie [wideo, zdjęcia]

Trwa świetna passa szczypiornistów KSSPR Końskie w grupie D I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn. W sobotę nasi zawodnicy bez większych problemów uporali się z SMS-em ZPRP II Kielce.

To był fantastyczny mecz Damiana Falasy, który rywalom rzucił aż 13 bramek! Pierwsza połowa była dosyć wyrównana, oba zespoły regularnie trafiały i po 30 minutach na tablicy mieliśmy wynik 18:16. Druga odsłona to koncert naszych i odjazd rywalom. Najpierw KSSPR prowadziło długo różnicą pięciu goli, a całe starcie zakończyło się triumfem naszego zespołu 36:27. Zobaczcie fragmenty meczu w materiale wideo.

KSSRP po tej wygranej zajmuje trzecie miejsce w tabeli grupy D I Ligi. Za tydzień nasi na wyjeździe zmierzą się z liderem – MTS-em Chrzanów.

KSSPR Końskie – SMS ZPRP II Kielce 36:27 (18:16)
KSSPR: Kośka, Janus 4, Woś 3, Falasa 13, Sękowski Wiktor 3, Sękowski Łukasz 3, Markowski 1, Biegaj, Włodarski Michał 4, Rożnowski 1, Włodarski Karol, Osman, Włoskiewicz 1, Hubka 2, Słonicki 1, Biela.