KSSPR przegrywa na wyjeździe z Chrzanowem

W meczu pierwszej ligi piłkarzy ręcznych, MTS Chrzanów wygrał z KSSPR Końskie 24:22 (12:11).

KSSPR: Wnuk, Szot – Mastalerz 4 (2), Rutkowski 4, Sękowski 3 Matyjasik 2 (2), Jakubowski 1, Jamioł 1, Napierała 1, Smołuch 1, Słonicki 1, Pilarski, Walewski.

Drużyna z Końskich bardzo dobrze zaczęła mecz, obejmując prowadzenie 4:1. gospodarze  pozbierali się jednak i w 15 minucie wygrywali 7:6. Potem na chwilę KSSPR wygrywało 10:8, ale w końcówce pierwszej połowy Chrzanów znów objął prowadzenie, którego nie oddał aż do przerwy. W drugiej połowie w bramce świetnie spisywał się bramkarz miejscowych, Marcin Górkowski, który skutecznie powstrzymywał kolejne ataki naszych zawodników. Po golu Marcina Skoczylasa chrzanowianie objęli prowadzenie 17:13. Chwilę spokoju przyniosła koneckim szczypiornistom kara jednego z rywali, KSSPR dobrą obroną zmusiło chrzanowian do kilku błędów i w 53 minucie był remis 20:20. W ostatnich minutach było mnóstwo emocji, nerwów i błędów. Ciągle świetnie bronił Górkowski, a zwycięstwo gospodarzy przypieczętował w ostatniej minucie najskuteczniejszy na boisku Marcin Skoczylas.

Po tej kolejce drużyna z Końskich jest na 5 miejscu z sumą punktów 21 a ich rywale na miejscu 9 z 15. punktami.