KSSPR przegrywa przy pełnych trybunach [wideo, zdjęcia]

Mimo dzielnej walki KSSPR Końskie nie poradziło sobie w drugim meczu sezonu 2023/2024 w grupie D I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn. „Konie” przegrały z AZS AGH Kraków 27:30.

Ekipa z Krakowa w pierwszej kolejce pokonała Orła Przeworsk, a ekipa trenera Arkadiusza Bąka poradziła sobie z SPR-em Górnikiem Zabrze. Mecz drugiej rundy zapowiadał się znakomicie i emocji faktycznie nie  brakowało. Po obu stronach zauważyć można było sporą nerwowość i niestety także wiele błędów. Niestety więcej w wykonaniu piłkarzy ręcznych z Końskich. Do przerwy Biegaj i spółka przegrywali 15:16.

Druga odsłona to niestety tylko próba odrobienia strat przez nasz zespół. Dwoił się i troił Michał Włodarski, który rzucił w tym meczu siedem goli, ale ostatecznie to AZS AGH odskoczył i wygrał cały mecz 27:30. Po tym spotkaniu mimo porażki KSSPR jest wciąż w górnej połowie tabeli. Za tydzień „Konie” na wyjeździe zagrają z Orłem Przeworsk.

Na ogromny plus zaliczyć trzeba frekwencję w hali sportowej przy ul. Stoińskiego – wypełniła się ona w sobotni wieczór do ostatniego miejsca.

KSSPR Końskie – AZS AGH Kraków 27:30 (15:16)
KSSPR: Janus, Woś 1, Falasa 5, Sękowski Wiktor, Kozłecki, Sękowski Łukasz 2, Markowski, Stępniewski, Biegaj, Włodarski 7, Rożnowski 2, Osman, Włoskiewicz 3, Baran, Hubka 6, Słonicki 1.