KSSPR przegrywa z KSZO na wyjeździe

W sobotę w ramach I Ligi, grupy D mężczyzn KSSPR Końskie rozgrywał na wyjeździe derby województwa świętokrzyskiego z drużyną KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Gospodarze pewnie pokonali konecczan wynikiem 30:24.

Pomimo podobnych wyników na starcie jeszcze przed końcem pierwszej połowy ekipie z Ostrowca udało się wyraźnie zaznaczyć prowadzenie. Po trzydziestej minucie spotkania na tabeli widniał wynik 17:12. Niestety „Koniom” nie udało się odrobić strat. Podopieczni Michała Przybylskiego zakończyli spotkanie wynikiem 30:24 na korzyść gospodarzy.

Na koncie KSSPR Końskie w obecnym sezonie jest 8 wygranych oraz 9 przegranych spotkań. Ich sobotni rywal znajduje się na 4. lokacie. Retransmisję z meczu KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – KSSPR Końskie znajdziecie TUTAJ.

Za dwa tygodnie do hali przy ulicy Sportowej w Końskich na mecz w ramach 20. kolejki I ligi przyjadą reprezentanci AZS UJK Kielce zajmujący 7. miejsce w tabeli. Spotkanie będzie transmitowane w serwisie twitch.tv – TUTAJ.

KSZO Ostrowiec – KSSPR Końskie 30:24 (17:12)