REKLAMA

KSSPR przegrywa z SMS-em Kielce

W sobotę w samo południe KSSPR Końskie rozegrało kolejny ligowy mecz. Tym razem nasi szczypiorniści okazali się zdecydowanie słabsi od SMS ZPRP Kielce. 

REKLAMA
REKLAMA

FOTO: Screen z TVSPORTSPL

Podopieczni duetu trenerskiego Curyło / Bąk niemal przez cały mecz zdecydowanie byli słabsi od SMS ZPRP I Kielce. Do przerwy nasi piłkarze ręczni przegrywali 20:14, na koniec 40:32.

REKLAMA
REKLAMA

SMS ZPRP I Kielce – KSSPR Końskie 40:32 (20:14)

Konecczanie przegrali więc z niżej notowanym zespołem i istnieje szansa, że po tej kolejce spadną nawet na szóste miejsce w tabeli. Za tydzień we własnej hali „Konie” podejmą AZS AGH Kraków. Początek meczu w sobotę o 17:00.

REKLAMA

7 thoughts on “KSSPR przegrywa z SMS-em Kielce

 1. Pospolity pisze:

  Jak panie prezesie , nic się nie stało ,plama jest ciężko ją będzie zmyć. No to soboty .

 2. Tomasz pisze:

  Nie chce krakać . Ale widzę ze historia lubi się powtarzać bez tych dwóch panów co byli jak zwykle najgorsi jak wszystko funkcjonowało. A kończy się jak zwykle . Niestety smutne ale prawdziwe

 3. Kibic pisze:

  Mam pytanie do redakcji tkn24 . Czy można prości kto zdadzą tym klubem . Skład zarządu . Bo chyba jakieś zmiany nastąpiły ostatnimi miesiącami i dniami .

 4. Pospolity pisze:

  Panie redaktorze proszę spełnić prośbę kibica , kibiców 1.Skład zarządu .2. Skład komisji rewizyjnej. 3. Ilu jest obecnie członów płacących składki w klubie.

 5. Kibic pisze:

  Najlepiej jeszcze żeby pokazał pan prezes kiedy były wpłaty członkowskie na konto robione przez członków . Bo co nie których to wyrzucili z jednej z tych przyczyn .

 6. Kon pisze:

  Ile jeszcze będzie istniał ten rodzinny klub

 7. Ormo pisze:

  No to co że rodzinny ale uczciwie się dzieli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *