KSSPR rozjechał Wisłę Sandomierz we własnej hali! [wideo, zdjęcia]

Świetny mecz w sobotni wieczór rozegrali zawodnicy KSSPR Końskie. Nasi szczypiorniści zdemolowali we własnej hali SPR Wisłę Sandomierz. Dzięki wygranej nasi piłkarze ręczni prawdopodobnie awansują na czwarte miejsce w tabeli grupy D I Ligi.

Podopieczni duetu trenerskiego Curyło/Bąk pewnie zwyciężyli w starciu z SPR-em Wisłą Sandomierz. Do przerwy na tablicy mieliśmy wynik 19:12, a po końcowym gwizdku 29:24. Konie zapewniły sobie komplet punktów przede wszystkim świetną pierwszą połową, w której rywale nawet na chwilę nie wyszli na prowadzenie, a w pewnym momencie przegrywali już 8:2.

Najlepszym (a zarazem najskuteczniejszy na boisku) graczem wybrany został Łukasz Sękowski. Naszym jak zwykle od pewnego czasu w hali przy ul. Stoińskiego dopingował komplet widzów. KSSPR po wygranej najprawdopodobniej znajdzie się na czwartym miejscu w tabeli grupy D I Ligi.

Za tydzień liga pauzuje, za dwa KSSPR na wyjeździe zagra z SMS ZPRP I Kielce. Do własnej hali Konie wrócą 26 listopada kiedy to podejmą AZS AGH Kraków.

KSSPR Końskie – SPR Wisła Sandomierz  29:24 (19:12)
KSSPR: Witkowski, Woś, Falasa, Sękowski Wiktor, Janus, Sękowski Łukasz, Sękowski Bartosz, Markowski, Kordos, Ciszek, Włodarski, Rożnowski, Baran, Matyjasik, Słonicki.