REKLAMA

KSSPR rozpocznie rundę wiosenną już w tę niedzielę w Przemyślu

W nadchodzącą niedzielę o godzinie 18 KSSPR Końskie rozpocznie rundę wiosenną w I lidze, grupie D piłki ręcznej mężczyzn spotkaniem wyjazdowym z Orlenem Upstream SRS Przemyśl. 

REKLAMA

KSSPR Końskie w I rundzie przegrały z drużyną z Przemyśla w hali sportowej w Końskich wynikiem 23:27. Po pierwszej rundzie „Konie” zajmowały 5. miejsce w tabeli I ligi. Rundę wiosenną konecczanie rozpoczynają jako ostatni w swojej grupie, przez co obecnie widnieją na 7. lokacie.

REKLAMA

Trener drużyny Michał Przybylski opowiedział nam o sytuacji kadrowej KSSPR-u na start rundy.

„Póki co wszyscy są w kadrze, nie ma żadnych kontuzji. Dołączył do nas Sebastian Smołuch po dwóch latach przerwy. Póki co buduje formę fizyczną, więc w pierwszym meczu nie wystąpi” – informuje nas trener Michał Przybylski.

Przypominamy, że w okresie przygotowawczym KSSPR najpierw rozegrało turniej w hali przy ulicy Stoińskiego w Końskich. W dwóch spotkaniach nasi ponieśli porażki. Następnie mierzyli się z Uniwersytetem Radom i to spotkanie zwyciężyli. W następnym meczu ulegli UJK Kielce, by potem wygrać z SMS’em ZPRP Kielce. Przygotowania zakończyło przegrane spotkanie z KPR-em Legionowo.

Niedziela, 07.03.2021, godzina 18: Orlen Upstream SRS Przemyśl – KSSPR Końskie.

Prawdopodobnie transmisję z meczu będzie można oglądać w serwisie Twitch (TUTAJ) lub Facebook (TUTAJ).

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *