REKLAMA

KSSPR w sparingu przegrywa z Akademikami z Kielc

W piątkowy wieczór w testowym meczu w hali sportowej przy ulicy Stoińskiego w Końskich KSSPR przegrało z AZS UJK Kielce. To jeden z ostatnich sparingów przed rozpoczęciem rundy wiosennej rozgrywek o mistrzostwo grupy D I Ligi piłki ręcznej mężczyzn. 

REKLAMA

Foto: archiwum, spotkanie KSSPR – AZS UJK Kielce z listopada 2019 roku.

Przypomnijmy, że zawodnicy trenera Michała Przybylskiego w styczniu rozegrali już kilka sparingów. Najpierw zorganizowali i rozegrali dwa mecze turnieju w Końskich. Następnie mierzyli się z Uniwersytetem Radom i to spotkanie zwyciężyli. W piątek kolejnym rywalem „Koni” byli „Akademicy” z Kielc.

Niestety nasz zespół przegrał. Po cztery bramki dla konecczan zdobyli: Wiktor Kubała, Patryk Wolski i Przemysław Matyjasik. Nie był to jednak wybitny mecz w wykonaniu KSSPR. Należy pamiętać, że to tylko sparing, a w takich starciach trener Przybylski lubi dawać szanse młodszym graczom – nie inaczej było w piątek.

REKLAMA

KSSPR Końskie – AZS UJK Kielce 28:35 (12:16)

KSSPR Końskie po I rundzie sezonu 20/21 zajmuje 5. miejsce w tabeli I ligi, grupy D spośród jedenastu rywalizujących tam drużyn. Bilans „Koni” to 5 wygranych oraz 5 przegranych spotkań. Pierwszy mecz w rundzie KSSPR miał rozegrać na wyjeździe przeciwko znajdującej się na 3. miejscu w tabeli drużynie Orlen Upstream Czuwaj Przemyśl w ostatni weekend stycznia, jednak został on przełożony na marzec, a „Konie” podejmą u siebie podczas weekendu 13-14 lutego Zagłębie Sosnowiec.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *