KSSPR wygrywa po zaciętym boju!

W spotkaniu 2. kolejki grupy C I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn KSSPR Końskie pokonało na własnym parkiecie SPR PWSZ Tarnów 32:30.

Sezon dla szczypiornistów z Końskich rozpoczął się przed tygodnim od porażki w derbach województwa z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Nasi grali na wyjeździe i przegrali 31:28. Drugi mecz przyniósł im jednak zwycięstwo.

Nie obyło się bez wielkich emocji, bo „Konie” do przerwy przegrywały 11:12, ale trzeba podkreślić że spotkanie przez cały czas jego trwania było niezwykle zacięte. Gra toczyła się bramka za bramkę niemal do samego końca. Jeszcze na dwie minuty przed końcem KSSPR prowadziło 30:29, na minutę do ostatniej syreny było 31:30. I wtedy do bramki rywali trafił Bartosz Sękowski i było wiadomo, że Końskie tego meczu nie przegrają. Ostatecznie podopieczni Roberta Napierały zwyciężyli 32:30, a najwięcej goli rzucił Daniel Goliszewski – osiem trafień.

Za tydzień nasi w Białej Podlaskiej zmierzą się z tamtejszym AZS AWF.

KSSPR KOŃSKIE – SPR PWSZ TARNÓW 32:30 (11:12)
KSSPR: Kucharczyk, Woś 1, Sękowski 2, Maleszak 4, Pilarski 2, Wolski, Fidor, Goliszewski 8, Sękowski, Rurarz 1, Gębski, Matyjasik 6, Szot, Napierała Tomasz 2, Słonicki, Gasin 6