REKLAMA

KSSPR wygrywa w Kielcach

Po dwóch przegranych z rzędu tym razem Koneckie Stowarzyszenie Sportowe Piłki Ręcznej wygrało mecz w ramach grupy C I Ligi w sezonie 2019/2020. „Konie” w sobotę zwyciężyły w Kielcach z SMS ZPRP. 

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

SMS ZPRP to drużyna złożona z najzdolniejszych juniorów w naszym regionie. Miała być ona uzupełnieniem rozgrywek, a jak się okazało potrafiła urwać punkty nawet teoretycznie najsilniejszym ligowym rywalom. Z kolei „Konie” ostatnio nie miały najlepszej passy. Podopieczni trenera Roberta Napierały przegrali u siebie z MTS Chrzanów i na wyjeździe z AZS AWF Biała Podlaska. W międzyczasie konecczanie odpadli także z Pucharu Polski.

Na szczęście w sobotę okazali się zespołem zdecydowanie lepszym. Cała pierwsza połowa to popis gry naszych i prowadzenie 10:18. Druga odsłona to już testy ustawień, gra wielu zawodników i nieco słabszy wynik. Ostatecznie jednak KSSPR Końskie zwyciężyło 27:29.

REKLAMA

Za tydzień KSSPR podejmie w hali sportowej przy ulicy Stoińskiego w Końskich inny zespół z Kielc – AZS UJK. Ten mecz rozpocznie się w sobotę o godzinie 18:00.

SMS ZPRP Kielce – KSSPR Końskie 27:29 (10:18)

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *