KSSPR wygrywa z Zawierciem we własnej hali [wideo, zdjęcia]

W piątkowy wieczór KSSPR Końskie we własnej hali zwyciężyło z Viretem CMC Zawiercie 30:28.

Mecz siódmych w tabeli grupy D I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn „Koni” z ósmym Zawierciem rozpoczął się w nietypowy dzień, bo w piątek w hali przy ulicy Stoińskiego o godzinie 19:00. Nasi zawodnicy zdominowali rywali w pierwszej połowie i po 30 minutach gry prowadzili 20:13. Druga część spotkania była nieco bardziej wyrównana, Viret odrabiał straty, wygrywając tę połową 15:10, ale w ostatecznym rozrachunku to i tak nie wystarczyło na uporanie się z ekipą trenera Arka Bąka.

KSSPR Końskie – Viret CMC Zawiercie 30:28 (20:13)
KSSPR: Kośka, Janus 3, Sękowski Wiktor 1, Kozłecki, Sękowski Łukasz 4, Markowski 1, Biegaj 4, Kordos 6, Ciszek, Włodarski 4, Rożnowski 4, Baran, Matyjasik, Słonicki.

Najbliższy mecz nasi szczypiorniści rozegrają na wyjeździe z Orłem Przeworsk w weekend 13-14 maja.

5 thoughts on “KSSPR wygrywa z Zawierciem we własnej hali [wideo, zdjęcia]

1. Adam pisze:

Czy tem ptaszek gdzieś pracuje , czy żyje z KSSPR-u to byłby ewenement historii klubu.

2. Ja pisze:

Spółdzielnia ?

3. Olo pisze:

Kto ptaszka zaprosił do zarządu? Czy ktoś wie ,może napisać .

4. To ja pisze:

Ptaszku kapusiu.

5. To ja pisze:

Chałupa obdarta , zasyfiona ,brak kolegów oczernienia lub powoływanie się na kogoś ? Przystanek zarobek A czy rodzice dostają fakturę imienną za udział w treningach A K kto to taki gospodarz To takie czyjeś biadanie , czy prawda czy sen ?