KSSPR z porażką na start mistrzostw. W weekend kolejne mecz i transmisje live

Juniorzy KSSPR Końskie od wysokiej porażki z SPR Górnikiem II Zabrze rozpoczęli zmagania w 1/16 finału Mmistrzostw Polski w Orlen Arenie w Płocku. W sobotę i niedzielę czekają ich kolejne pojedynki.

Młodzi piłkarze ręczni z Końskich pierwszą połowę mieli znakomitą. Po 30 minutach walki jak równy z równym z ekipą z Zabrza prowadzili 15:13. Niestety druga odsłona nie była już pomyśli naszych szczypiornistów i ostatecznie przegrali oni aż 35:25. Retransmisję tego spotkania możecie zobaczyć TUTAJ.

Mistrzostwa Polski Juniorów 1/16 finału: KSSPR Końskie – Górnik II Zabrze  25:35 (15:13)

Z kolei w sobotę o godzinie 12:00 konecczanie zmierzą z faworytami całych rozgrywek i gospodarzami turnieju Orlen Wisłą Płock. Ten mecz obejrzycie na kanale YouTube – UfoLivePL. W niedzielę o 10:00 KSSPR zagra z Gwardią II Opole. Trzymamy kciuki za naszych młodych zawodników!