KSSPR z przegraną w Zamościu [WIDEO]

17 kolejka spotkań w grupie D I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn nie okazała się szczęśliwa dla KSSPR Końskie. Konecczanie spodziewanie, choć nie bez walki przegrali z liderem rozgrywek MKS-em Padwą Zamość. Poniżej możecie zobaczyć retransmisję tego spotkania przygotowaną przez gospodarzy.

Konecczanie jechali powalczyć w paszczy lwa i dokładnie to zrobili. Przez pierwszą połowę nawet długo prowadzili. Mimo ambitnej gry do przerwy było jednak 11:10 dla Padwy.

Druga odsłona to już dominacja gospodarzy i bardzo skrupulatne powiększanie swojej przewagi. Nasi bronili się bardzo dzielnie, ale zabrakło przede wszystkim skutecznych odpowiedzi –„W defensywie gra wyglądała naprawdę nieźle. Świetnie w bramce spisywał się Daniel Szot. Niestety nie odpowiadaliśmy skutecznymi akcjami i celnymi rzutami. To moim zdaniem zaważyło na ostatecznym wyniku” – mówił tuż po meczu w rozmowie telefonicznej z Radiem Kielce trener KSSPR-u Michał Przybylski.

Ostatecznie Konie przegrały stosunkiem goli 27:21. W przyszłą sobotę konecczanie podejmą w hali przy ulicy Stoińskiego ostatni w tabeli SPR Wisłę Sandomierz. KSSPR zajmuje piąte miejsce w tabeli Grupy D I Ligi Mężczyzn.

MKS Padwa Zamość – KSSPR Końskie 27:21 (11:10)