REKLAMA

KSSPR zacznie przygotowania do sezonu ze zmianami w kadrze

Znany jest już plan przygotowań Koneckiego Stowarzyszenia Sportowego Piłki Ręcznej do sezonu 2019/2020 w grupie C I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn. Wiadomo też, że w KSSPR dojdzie przed nowymi rozgrywkami do sporych roszad kadrowych. 

REKLAMA

Wiadomo już, że Piotr Gasin (prawoskrzydłowy) i Daniel Goliszewski (rozgrywający) w przyszłym sezonie grać będą w beniaminku I Ligi – AZS UJK Kielce. Obaj w poprzednim sezonie byli jednymi z najskuteczniejszych zawodników „Koni”. Trener Robert Napierała szuka wzmocnień przed startem rozgrywek i na ten moment wiadomo, że do zespołu dołączą rozgrywający Łukasz Telka (ostatnio KSZO) oraz rozgrywający Adrian Gruszczyński (ostatnio Uniwersytet Radom). Do zespołu dołączy także prawdopodobnie Szymon Jańczyk – to wychowanek KSSPR Końskie, który powrócił do miasta po kilku latach przerwy.

REKLAMA

KSSPR Końskie rozpocznie przygotowania do sezonu 5 sierpnia. Nasi szczypiorniści będą trenować na miejskich obiektach, a sparingi rozgrywać głównie na wyjazdach z: MKS Wieluń, Orlętami Zwoleń, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Wyjątkiem będzie turniej, który rozegrany zostanie w Końskich w dniach 6-7 września.

Pierwsze ligowe starcie „Koni” zaplanowano na 21 września. KSSPR w Końskich podejmie AZS AWF Warszawa.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *