REKLAMA

KSSPR zagra dziś sparing. Rywalem II ligowy PABiKS

Ostatni sparing przed rozpoczęciem rozgrywek w grupie D I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn dziś wieczorem rozegra Koneckie Stowarzyszenie Sportowe Piłki Ręcznej. Rywalem „Koni” tym razem będą szczypiorniści z Pabianic. 

REKLAMA

Zdjęcie z archiwum tkn24.pl

Wstęp na trybuny możliwy będzie tylko w maskach, a zasiąść na nich może maksimum 25% kibiców, którzy zwykle mogliby się zgromadzić w hali sportowej przy ulicy Stoińskiego w Końskich. Konecczanie zagrają z ekipą z Pabianic już o godzinie 19:00. Serdecznie zapraszamy do kibicowania. Wstęp wolny. 

SPR PABiKS Pabianice na co dzień występuje w II Lidze, a więc o jedno oczko niższej klasie rozgrywkowej niż Konie. Nic więc dziwnego, że podopieczni Michała Przybylskiego będą faworytem tego starcia. Przypomnijmy, że do tej pory KSSPR przegrało tylko jeden mecz w okresie przygotowawczym do sezonu 2020/2021. Nasi ulegli podczas turnieju w Ostrowcu gospodarzowi, czyli KSZO.

REKLAMA

KSSPR w nowym sezonie będzie walczyć w grupie D I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn. Konie rozpoczną sezon od spotkania z Orlen Upstream SRS Przemyśl już w wekend 19/20 września.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *