REKLAMA

KSSPR zaprezentuje się przed swoją publicznością [wideo]

Już w piątek i sobotę w hali sportowej przy ulicy Stoińskiego w Końskich będzie miał miejsce Turniej Piłki Ręcznej Seniorów o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Końskie. W zawodach udział wezmą cztery zespoły, a kibice z Końskich po raz pierwszy od zakończenia poprzedniego sezonu ligowego będą mogli na parkiecie zobaczyć szczypiornistów KSSPR. 

REKLAMA

„Mamy dwudniowy turniej w Końskich o Puchar Burmistrza, gdzie już kibiców serdecznie zapraszam. Będzie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Uniwersytet Radom i AZS AWF Biała Podlaska” – zaprasza Robert Napierała, trener koneckich piłkarzy ręcznych.

Pierwsze spotkanie zaplanowano na piątek na godzinę 17:00, a zmierzą się w nim AZS AWF Biała Podlaska i Uniwersytet Radom. O 18:30 nastąpi oficjalne otwarcie zawodów, a po nim inauguracyjny mecz zagra KSSPR. „Konie” podejmą KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

REKLAMA

W sobotę o 11:30 KSSPR zagra z Uniwersytetem Radom, a turniej zakończy o godzinie 15:00 meczem z AZS AWF Biała Podlaska. Bezpośrednio po tym starciu nastąpi oficjalne wręczenie nagród w tym Pucharu Burmistrza Miasta i Gminy Końskie.

Po turnieju KSSPR Końskie rozegra jeszcze jeden mecz sparingowy – 12 września z KSZO w Ostrowcu. Start ligi zaplanowano na 21 września. Wtedy to „Konie” zmierzą się z AZS UW Warszawa.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *