REKLAMA

Wideo: KSSPR zatrzymuje lidera rozgrywek. Kapitalne zwycięstwo! [wideo, zdjęcia]

W sobotę (23.09.2017) po bardzo emocjonującym meczu KSSPR Końskie zwyciężyło z dotychczasowym liderem I Ligi Grupy B piłkarzy ręcznych ŚKPR-em Świdnica. 

REKLAMA

Konie sezon zaczęły od wygranej z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski we własnej hali, ale tydzień później przegrały na wyjeździe z SPR-em Tarnów w bardzo słabym stylu.

Do sobotniego meczu gospodarze podeszli wciąż bez trzech ważnych ogniw – Patryka Mastalerza, Piotra Gasina oraz Krzysztofa Słonickiego. Mimo to podopieczni Roberta Napierały od początku wyglądali dobrze i choć do przerwy przegrywali 12:14 to można było mieć nadzieję na poprawę w drugiej odsłonie.

REKLAMA

I faktycznie druga połowa wyglądała jeszcze lepiej w wykonaniu naszych. Świetnie zagraliśmy zwłaszcza w defensywie dając rywalom rzucić tylko dziesięć goli. W tym czasie KSSPR pokonało bramkarza gości piętnastokrotnie, a prym na boisku wiedli: Sebastian Smołuch i Przemysław Matyjasik. Ten ostatni został zresztą uznany za najlepszego zawodnika na parkiecie w barwach naszej drużyny. Ostatecznie szczypiorniści z Końskich pokonali tych ze Świdnicy 27:24.

Za tydzień szóste w tabeli KSSPR powalczy w Łodzi z Anilaną.

KSSPR Końskie – ŚKPR Świdnica 27:24 (12:14)
KSSPR: 
Kucharczyk, Jakubowski (5), Bernacki, Sękowski (1), Woś, Walewski, Maleszak (5), Wnuk, Świercz, Rurarz (1), Matyjasik (7), Napierała T. (1), Napierała M., Szot, Smołuch (11)

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *