REKLAMA

KSSPR zbiera na wyjazd juniorów na Mistrzostwa Polski

Juniorzy KSSPR Końskie dzięki II miejscu w tabeli Świętokrzyskiej Ligi Juniorów w sezonie 2020/2021 awansowali do rundy 1/16 Mistrzostw Polski, która odbędzie się w Płocku. Wiąże się to jednak z dużymi kosztami, więc zarząd klubu założył zbiórkę w portalu zrzutka.pl – TUTAJ

REKLAMA

Fot. KSSPR Końskie.

„Pierwszy etap rozgrywek naszych szczypiornistów odbędzie się w Płocku w dniach 5-7 lutego 2021. To dla Stowarzyszenia ogromne obciążenie finansowe. Niestety koszty transportu, wyżywienia, zakwaterowania (jednego etapu) to kwota ok. 12 000 zł. Szukamy pomocy wszędzie, u osób prywatnych, firm, w instytucjach samorządowych. Bardzo chcemy, aby marzenia zespołu KSSPR przerodziły się w sukcesy na parkietach. Dlatego prosimy – pomóż naszej młodzieży w realizacji ich celów i marzeń!” – mówi Andrzej Kos, prezes KSSPR Końskie.

Drużyna na wyjazd chce zebrać 20 tysięcy złotych, w chwili pisania artykułu uzbierano 2 tysiące.

REKLAMA

Przypominamy, że na Mistrzostwa Polski Juniorów KSSPR Końskie trafił do grupy A, gdzie zawalczy o awans z drużynami Orlen Wisła Płock, SPR Górnik II Zabrze oraz Gwardia II Opole. Gospodarzem meczów w grupie A będzie drużyna z Płocka.

Zachęcamy do wsparcia zbiórki i umożliwienia walki koneckich juniorów w mistrzostwach na szczeblu centralnym – TUTAJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *