REKLAMA

KSSPR zgniótł Zawiercie we własnej hali! [wideo, zdjęcia]

KSSPR Końskie w 5. kolejce grupy D I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn w sobotni wieczór znakomicie zaprezentowało się w starciu z Viretem CMC Zawiercie. Nasi szczypiorniści pewnie zwyciężyli w tym meczu 32:24! Zobaczcie relację wideo.

REKLAMA

Ekipa z Zawiercia przed tym spotkaniem plasowała się na świetnym trzecim miejscu w tabeli grupy D. Końskie były dopiero na ósmej pozycji. Nie byliśmy zatem faworytami tego meczu, a jednak naszym graczom udało się go zdominować! KSSPR prowadziło niemal od początku do końca – po pięciu minutach gry na tablicy mieliśmy 4:1, a do przerwy 16:12. Świetne zawody rozgrywali Damiana Falasa oraz Rafał Biegaj.

Niestety tym razem na trybunach nie było kompletu widzów, a szkoda, bo sportowe widowisko stało na wysokim poziomie, a przede wszystkim to nasi szczypiorniści dominowali. Druga odsłona to ich dalsza znakomita gra i ostatecznie podopieczni trenera Arkadiusza Bąka zwyciężyli 32:24.

REKLAMA

W sobotę 28 października KSSPR na wyjeździe zmierzy się z SMS ZPRP II Kielce, a potem prawdopodobnie 18 listopada nasi zawodnicy podejmą w Końskich MTS Chrzanów.

KSSPR Końskie – Viret CMC Zawiercie 32:24 (16:12)
KSSPR: Janus, Woś, Falasa, Sękowski W., Kozłecki, Sękowski Ł., Markowski, Stępniewski, Biegaj, Włodarski, Rożnowski, Osman, Włośkiewicz, Baran, Hubka, Słonicki.

Zdjęcia:

REKLAMA

One thought on “KSSPR zgniótł Zawiercie we własnej hali! [wideo, zdjęcia]

  1. 1968 pisze:

    To były Konie jakie powinniśmy widzieć zawsze ,waleczne od początku do końca meczu, Szczerze mówiąc to po wcześniejszych meczach nie wierzyłem w zwycięstwo ,a tu taka metamorfoza, Brawo Konie aby tak dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *