REKLAMA

Kto do Europarlamentu? Tylko dwie osoby z powiatu koneckiego

Tylko dwie osoby związane z powiatem koneckim znajdziemy na listach wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Przypomnijmy, że wybory te odbędą się w niedzielę 26 maja. 

REKLAMA

Tylko Andrzej Szejna i Martyna Cholewa będą reprezentować powiat konecki na listach do Europarlamentu.

Martyna Cholewa mieszka w Końskich. To młoda działaczka ruchów bezpartyjnych. 21-latka jest jedną z młodszych kandydatek w Eurowyborach, pracuje jako handlowiec. Cholewa startuje z wysokiej, drugiej pozycji na liście nr 7 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI. To komitety za którym stoi ekonomista Robert Gwiazdowski –„Drodzy znajomi, już mogę się pochwalić tym, że w tym roku postanowiłam przejąć parlament w UE. Drugie miejsce na liście wyborczej to naprawdę ogromne wyróżnienie dla tak młodej osoby jak ja. Wiele osób nie dowierzało a więc proszę oto jestem. W najbliższym czasie podam szczegóły wszystkiego i mam nadzieję, że uda mi się zdobyć Wasze głosy. To w sumie tyle, z góry dziękuję za wsparcie!” – czytamy na Facebooku Martyny Cholewy.

Andrzej Szejna jest wiceprezesem Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Pochodzi z Izabelowa koło Końskich, to absolwent I LO w Końskich. Szejna startuje z pozycji trzeciej na liście nr 3 –  Koalicji Europejskiej.

REKLAMA

Poniżej wszyscy kandydaci ubiegający się o mandat europosła w okręgu małopolsko-świętokrzyskim:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *