Od kilku dni otrzymujemy od naszych czytelników informacje o wieczornych i nocnych aktach dewastacji na autach mieszkańców Końskich. Służby potwierdzają - ktoś niszczy pojazdy w okolicach ulic Wojska Polskiego i 1 Maja.

-"Moje auto uległo zniszczeniu, jakiś wandal porysował audi, które niedawno kupiłem. Podobnie było z jedną z sąsiadek i tutaj również chodziło o audi" - poinformował nas chcący pozostać anonimowym czytelnik.
Fakt dochodzenia do dewastacji aut potwierdza także konecka policja -"W ostatnim tygodniu otrzymaliśmy cztery zgłoszenia o uszkodzeniu pojazdów. Dwa z nich miały miejsce przy ulicy Wojska Polskiego, dwa kolejne przy ulic 1 Maja. Obecnie prowadzone są postępowania w tych sprawach" - informuje nas podkomisarz Sylwia Sobczyńska.
Wydaje się więc, że w Końskich pojawił się wandal miłujący się w niszczeniu aut. Ostrzegamy - uważajcie na swoje samochody.
Likwidacja bursy ważnym tematem sesji w powiecie
Pracy nie ma i nie będzie tutaj
Obserwator
22:06, 2026-05-21
Likwidacja bursy ważnym tematem sesji w powiecie
Szkoda że tak nie zajmują się rynkiem pracy jak ta bursa
M
18:54, 2026-05-21
W piątek utrudnienia drogowe w centrum Końskich
Nie jestem za tym co się dzieje w tym mieście starostwie gminie itd ale ludzie robi się remont źle nie robi źle....przecież to jest robione między innymi dla was!!!! tego typu inwestycje maja w sobie wiele nieprzewidywalnych problemów nigdy nie będzie tak że wszystko się zrobi na czas ale ważne że jest coś robione a 3 miesiące w ta czy w tamtą , naprawdę ten płacz oponentów burmistrza jest żałosny i to pewnie z bliskiego otoczenia albo niedoszłego stanowiska które się miało dostać.
robert
15:46, 2026-05-21
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
0 0
Spokojnie, pójdzie do umożenia z braku wykrycia sprawcy, tak działa policja w TKN mimo dostarczonego nagrania :D
0 0
[…] Kilka dni wcześniej w Końskich na parkingu osiedlowym, nn. sprawca poprzez porysowanie powłoki lakierniczej, dokonał uszkodzenia pojazdu VW Caddy i VW Arteon. Właściciel oszacował wartość strat na kwotę 12000 złotych. To kolejne podobne zdarzenie w Końskich z ostatnich dni (o poprzednich więcej TUTAJ). […]
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz