REKLAMA

Ktoś ukradł busa z firmy transportowej. Właściciele szukają sprawców [wideo, zdjęcia]

W nocy z 28 na 29 grudnia w Stąporkowie nieznani do tej pory sprawcy ukradli białego busa mercedes sprinter max spod sklepu przy ulicy Chopina. Pojazd należy do firmy transportowej Darjan. Właściciele wyznaczyli wysoką nagrodę za pomoc w znalezieniu sprawców lub samochodu. 

REKLAMA

Powyższe wideo przedstawia fragmenty zapisu monitoringu z miejsca zdarzenia. Nagrania upublicznili właściciele firmy Darjan. 
„Jak widać z zapisu monitoringu [sprawcy] krążyli dookoła auta już od północy przez kilka godzin, po czym około 3.30 nad ranem jeden z nich zbił boczną szybę od strony kierowcy ukradł i odjechał busem, drugi prawdopodobnie za nim autem osobowym, którym dotarli na miejsce […] Złodziej odjechał autem z ROZBITĄ SZYBĄ odjechał w kierunku drogi krajowej nr 42, czyli ulicy Piłsudskiego. Wszystkich mieszkańców Stąporkowa i okolic, którzy mogli coś zaobserwować w tym czasie, mają monitoring na ulicy Piłsudskiego lub kamerki samochodowe i jechali w tym czasie ul Piłsudskiego lub zaobserwowali coś dziwnego w tej sprawie proszę o kontakt pod nr 602 257 439 – napisali na facebooku oraz w mailu do naszej redakcji właściciele firmy Darjan.

REKLAMA

Nr rejestracyjny ukradzionego busa to TKN 24052. Zdarzenie miało miejsce w nocy z 28 na 29 grudnia około godziny 3:30 w nocy. Właściciele za pomoc w ujęciu sprawców lub odnalezienie auta wyznaczyli wysoką nagrodę pieniężną. Kontakt z firmą: tel. 602 257 439. 

Do tej sprawy odnosi się także konecka policja, która rozpoczęła postępowanie –„28 grudnia nad ranem na terenie Stąporkowa z niestrzeżonego parkingu zostało skradzione auto dostawcze typu bus. Przyjęto zawiadomienie od właściciela, wykonano oględziny a postępowanie prowadzi komisariat policji w Stąporkowie”  – informuje sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich

Zdjęcia:

REKLAMA

One thought on “Ktoś ukradł busa z firmy transportowej. Właściciele szukają sprawców [wideo, zdjęcia]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *