REKLAMA

Kwintet wiolonczelowy i Teatr Lustro znowu zachwyciły [zdjęcia]

We wtorek o godzinie 17.00 w Domu Kultury w Końskich miało miejsce kolejne spotkanie słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Tym razem uczestniczyli oni w wydarzeniu mocno kulturalnym!

REKLAMA

Salka teatralna w Miejsko-Gminnym Domu Kultury, który znajduje się przy ulicy Mieszka I-go w Końskich zapełniła się do ostatniego miejsca, ale nic w tym dziwnego, bo zobaczyć można było ostatnio nagradzany w wojewódzkich i ogólnopolskich konkursach Teatr Lustro z II Liceum Ogólnokształcącego w Końskich. Grupa w składzie: Marta Barańska, Żaneta Jakubowska, Katarzyna Prasał, Maja Chyb, Weronika Jedynak, Anna Obratańska, Wiktoria Stępień i Aleksandra Jedynak zaprezentowała swój eksportowy spektakl pt. „Siedem grzechów głównych”. Dziewczęta jak zawsze przygotowała scenarzystka i reżyserka „Lustra”, czyli Ewa Paszyńska, nauczycielka w II LO.

REKLAMA

Następnie na scenę wkroczyło pięć wiolonczelistek: Ewa Kucypera, Ewa Szczepanik, Halina Obratańska, Izabela Pargieła i Urszula Jasińska. Akompaniowała im Magdalena Rak. To był już kolejny w ostatnich miesiącach koncert dla tego kwintetu. Przypomnijmy, że panie po raz pierwszy zagrały podczas jubileuszu Szkoły Podstawowej w Pomykowie. We wtorkowy wieczór były one znakomitym uzupełnieniem do kulturalnej uczty, którą rozpoczęły ich młodsze koleżanki.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *