AKTUALIZACJA: Łatwa wygrana Neptuna z Jędrzejowem [wideo, zdjęcia]

Dzisiejszy mecz Neptuna nie był dla piłkarzy wielkim wyzwaniem. Nasi, tym razem w czerwonych koszulkach, wygrali z drużyną Naprzód Jędrzejów 2:1. Na ten mecz policja zmobilizowała się w dużych ilościach, ponieważ istniało zagrożenie, że na meczu przybędą nie tylko fani dwóch ścierających się drużyn, ale także Widzewa Łódź i Korony Kielce.

To już dziewiąta kolejka piłkarskiej IV Ligi. Naprzód Jędrzejów okazał się nie być wielkim wyzwaniem dla Neptuna. Pierwszą połowę nasi zakończyli z wynikiem 1:0. Strzelcem tej bramki był Krzysztof Pach.

Druga połowa obfitowała w wydarzenia nie tylko na boisku, ale też na trybunach gospodarzy. Piłkarze obu drużyn strzelili po jednym golu i mecz zakończył się  wynikiem 2:1 dla Neptuna. W międzyczasie część osób znajdujących się na trybunie żółto-niebieskich odpaliło race dymne w barwach koneckiego klubu.

Dzięki dużej mobilizacji koneckich funkcjonariuszy, mimo dość napiętej atmosfery między kibicami, nie doszło do żadnych bójek i całość przebiegła bezpiecznie. A już 29 września nasi na wyjeździe podejmą Star Starachowice. Następnie na koneckim stadionie zmierzą się z MKS Busko-Zdrój.

Aktualizacja: Z informacji przekazanych przez fanklub Neptuna Końskie wynika, że w wydarzeniu uczestniczyli tylko fani koneckiego klubu.

Neptun Końskie – Naprzód Jędrzejów 2:1 (1:0)

Bramki dla Neptuna: Krzysztof Pach (30′), Mateusz Zacharski (57′)

Neptun: Łukasz Herda, Łukasz Skalski, Mateusz Zacharski, Adam Sierszyński, Michał Pilarski, Bartosz Malinowski (Jakub Dajer), Karol Armata, Jan Sroka (Karol Stępnik), Patryk Kwiecień, Łukasz Szymoniak, Krzysztof Pach (Dominik Szymkiewicz), Mateusz Kowalski, Jakub Milcarz, Bartosz Sztandera, Mariusz Skoczylas