REKLAMA

Lewy dla Bruna! Wylicytuj piłkę pozyskaną przez posła Szejnę!

W dniu pierwszego meczu reprezentacji Polski na Mistrzostwach Światach w Katarze, a zarazem dniu drugich urodzin Bruna Słowińskiego poseł Andrzej Szejna przygotował niezwykły prezent dla chłopca. Przekazał on za pośrednictwem naszej redakcji piłkę z podpisem kapitana naszej kadry Roberta Lewandowskiego na licytację na rzecz chorego. Piłka ta została przez Lewego specjalnie dedykowana dla Bruna. Licytację znajdziecie na facebookowej grupie pomocowej: Pomoc dla Bruna. Pomaganie jest fajne

REKLAMA

„Sprawa jest ważna, sprawa jest na śmierć i życie. Dzisiaj z okazji 2 urodzin Bruna Słowińskiego z Końskich, który teraz przebywa w Barcelonie, gdzie walczy z nowotworem złośliwym chciałbym przekazać na aukcję charytatywną dla rodziców Bruna, dla niego piłkę z autografem najlepszego piłkarza świata, kapitana reprezentacji Polski Roberta Lewandowskiego. Piłka od dzisiaj jest własnością rodziny, własnością Bruna. Chciałbym by była wylicytowana jak najwyżej, dlatego że te pieniądze popłyną na leczenie Bruna. Ono jest bardzo kosztowne, ale dobrze rokuje i Bruno może wrócić do nas zdrowy. Piłka będzie licytowana przez cały okres udziału naszej reprezentacji na Mistrzostwach Świata w Katarze. Mamy zbieg ważnych wydarzeń: dziś 22 listopada mamy drugie urodziny Bruna, dziś 22 listopada Polska gra pierwszy mecz z Meksykiem i mam nadzieję, że wygra. Piłka jest z autografem kapitana naszej kadry Roberta Lewandowskiego. To ważne chwile, bo pokazujemy się jako społeczeństwo obywatelskie. Będę przez cały czas tej aukcji przekonywał różne środowiska, ludzi dobrej woli by jak najwyższe środki wpłynęły  na leczenie, na konto Bruna Słowińskiego. Gramy dzisiaj nie tylko mecz z Meksykiem, ale gramy też mecz o życie i zdrowie Bruna Słowińskiego”  – mówił podczas specjalnego briefingu prasowego poseł Andrzej Szejna.

Następnie parlamentarzysta odwiedził babcie Bruna w Pracowni Ludowo-Artystycznej, którym przekazał piłkarski prezent. Podczas pobytu w Końskich Szejna wspólnie z sekretarzem Lewicy w województwie świętokrzyskim Jackiem Skórskim informował o projekcie obywatelskim renty wdowiej. Politycy zbierali też podpisy poparcia za tą inicjatywą.

REKLAMA

A co do licytacji piłki z podpisem Roberta Lewandowskiego to we wtorek około godziny 13:00 cena za nią wynosiła już 2 tysiące złotych. Zainteresowanych zapraszamy do składania swoich ofert TUTAJ.

fot, Andrzej Szejna

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *