REKLAMA

Liderka zorganizowała familijny piknik w II LO [wideo, zdjęcia]

W II Liceum Ogólnokształcącym odbył się  piknik, którego głównym hasłem była rodzina. Zorganizowała go jedna z uczennic – Aleksandra Pluta. 

REKLAMA

Wydarzenie rozpoczęło się w niedzielę o godzinie 14.00 i było częścią działań związanych z Akademią Liderów. –„Zaczęliśmy piknik o godzinie 14.00 i najpierw były gry integracyjne dla rodzin. Przeprowadził je harcerz Piotr Malinowski z grupą wolontariuszy. Potem były warsztaty kosmetyczne i warsztaty dietetyczne, które przeprowadziła p. Marta Wrzeszcz-Piątkowska.” – opowiedziała nam Aleksandra Pluta.

Piknik był częścią projektu pt. „Rodzina jako klucz do szczęścia”, który Aleksandra realizuje w ramach Akademii Liderów, ogólnopolskiej akcji mającej na celu aktywizowanie młodych ludzi i wyłonienie tych, którzy są najsprawniejszymi działaczami. –„Do wzięcia udziału w Akademii Liderów zachęciła mnie moja koordynatorka Agnieszka Woźniak. Bardzo jej dziękuję, bo dzięki temu zdobyłam wiele doświadczeń, które przelałam na ten projekt.” – tłumaczy Aleksandra.

REKLAMA

Częścią projektu Oli był także konkurs fotograficzny „Rodzina w obiektywie”. Prace, które wpłynęły do organizatorki były ciekawe, ale przede wszystkim jednak biło od nich rodzinne ciepło. Jedno ze zdjęć wysłał także Mikołaj Rey – uczestnik programu Masterchef i prowadzący programy kulinarne w TVN Player, potomek pisarza Mikołaja Reja.

Konkurs wygrała Barbara Prasał, drugie miejsce przypadło Małgorzacie Chrząszcz, a trzecie Emilii Osóbce.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *