REKLAMA

Lodowisko w Końskich rozpoczyna działalność na sezon 2020/21 [zdjęcia]

Z małym opóźnieniem, ale wystartowało lodowisko w Końskich. Przypomnijmy, że od tego sezonu mieści się ono nie na boisku do koszykówki na Orliku przy ul. Południowej, a tuż obok tego obiektu na nowo powstałym placu. Od środy 9 grudnia można już korzystać z koneckiego lodowiska. 

REKLAMA

Przypomnijmy, że pierwotnie lodowisko miało wystartować w Mikołajki 6 grudnia, ale temperatury powyżej 10 stopni Celsjusza to uniemożliwiły. Ochłodzenie, które przyszło w trakcie tygodnia pozwoliło zmrozić taflę lodu i od dziś Zarząd Obiektami Sportowymi i Rekreacyjnymi zaprasza do korzystania z lodowiska. Przypomnijmy, że w tym sezonie na obiekt dzieci i młodzież mogą wejść za darmo.

REKLAMA

Niestety w związku z obostrzeniami epidemicznymi nie wszystko będzie funkcjonować tak jak w latach poprzednich. Lodowisko będzie czynne w godzinach od 10 do 21 w każdy dzień tygodnia. Zaplanowana jest jedna przerwa techniczna – od 14 do 15. Ze względu na epidemię zrezygnowano z wypożyczalni łyżew. Z tego samego powodu zamknięte będą też szatnie oraz stacjonarne toalety.

Również liczba osób ślizgających się musi zostać ograniczona – jednocześnie może to być 20-25 łyżwiarzy. Lodowisko jest nieco większe niż w latach ubiegłych – ma 25 metrów długości i 20 metrów szerokości.

Zdjęcia (B. Bocheński):

REKLAMA

2 thoughts on “Lodowisko w Końskich rozpoczyna działalność na sezon 2020/21 [zdjęcia]

 1. Tak,tylko wyjątkowy intelekt przeniknął i mógł rozpoznać wroga komuchów, a to może antykatolicka organizacja spod znaku stowarzyszenia zbrodniarzy stanu wojennego,
  które winny być przegnane na wieczną infamie.Ale cy Wy towarzysu wicie rozumicie
  na co was chcemy skazać , opętany towazysu ukrywający się pod pseudonimem P.S.
  A to cy wy Tow,czasem nie staliście w forpoczcie tej poruchawki pod hasłem wolne macice,
  i j..ć kler ,niszczyć kościoły,na skwerku u nas.Ale jakoś towazys zamilkł na temat tego
  cuda komuchowej gospodarki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *