REKLAMA

Lody za darmo! Pino z Sielpi dziękuje za sezon pełen słońca

Od godziny 12:00 w Pino Pizza & Beach Bar w Sielpi można częstować się lodami za darmo. To gest od właścicieli tego miejsca dla wszystkich klientów na zakończenie sezonu. 

REKLAMA

O tym jak działa bardzo popularne od 2019 roku Pino pisaliśmy już w maju (TUTAJ). Sezon 2021 potwierdził, że pizza z tego miejsca ma mnóstwo zwolenników i nie ma się co dziwić. Właściciele stawiają tylko na najlepsze, niemal wyłącznie włoskie składniki. W menu są także sałatki, makarony. Oprócz tego Pino serwuje drinki, koktajle i… lody. Sezonowe miejsce właśnie tym ostatnim smakołykiem chce się pożegnać z klientami. Dziś (niedziela, 19 września) każdy kto zajrzy do lokalu mieszczącego się w Sielpi przy ulicy Spacerowej 26 otrzyma darmowe lody:

REKLAMA

Chcielibyśmy Wam podziękować za lato 2021, pełne słońca, uśmiechu i pysznych chwil spędzonych w Waszym towarzystwie… niestety, wszystko co dobre kiedyś się kończy i dzisiaj po raz ostatni w tym sezonie wypiekamy Wasze ulubione pizze, gotujemy makarony i shake’ujemy kolorowe drinki 😉 aby tak całkiem smutno nie było… rozdajemy lody!!! Od godziny 12.00, do wyczerpania zapasów. Co trzeba zrobić żeby otrzymać jednego z nich? Wystarczy przyjść i obdarzyć nas ostatnim w tym roku uśmiechem 😉 Waszymi uśmiechami ładujemy akumulatory na przyszły sezon, aby było jeszcze lepiej, jeszcze smaczniej, jeszcze rodzinniej!!! Dziękujemy i do zobaczenia ❤️. 

Oczywiście sielpiańskie Pino powróci już w nowym, letnim sezonie 2022.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *