REKLAMA

LUKSPAW z nowymi niższymi cenami na ogrodzenia i balustrady! [wideo, zdjęcia]

LUKSPAW w Morzywole koło Końskich to największy wybór ogrodzeń, konstrukcji stalowych i balustrad w regionie. Firma jest ich producentem! Znakomita jakość, a teraz nowe niższe ceny! Mało kto wie, że takie miejsce mamy w swoim regionie. To bezkonkurencyjna jakość i świetne ceny różnego rodzaju ogrodzeń, istnieje możliwość transportu i montażu. Przedstawiamy to przedsiębiorstwo oraz jego ofertę. O firmie jeszcze więcej znajdziecie na jej stronie TUTAJ, a ceny i asortyment możecie sprawdzić na profilach: OLX i Allegro. Kontakt: Morzywół 36A (zjazd z drogi wojewódzkiej oznaczony żółtym banerem), telefon: 797 355 341. 

REKLAMA
LUKSPAW mieści się przy trasie wojewódzkiej Końskie – Gowarczów pod adresem Morzywół 36A. W ofercie:  Ogrodzenia Metalowe, Ogrodzenia Palisadowe, Konstrukcje Stalowe, Ogrodzenia Łupane, Kostka Brukowa, Ogrodzenia Panelowe, Balustrady.

Firma LUKSPAW świadczy usługi z zakresu spawania konstrukcji stalowych, a także produkcji ogrodzeń, krat i balustrad zewnętrznych jak i wewnętrznych. Jej produkty charakteryzują się dobrą jakością i estetyką wykonania. Produkowane przez firmę ogrodzenia są ocynkowane ogniowo i malowane proszkowo na dowolne kolory z palety RAL. Do każdego klienta specjaliści z tego przedsiębiorstwa podchodzą indywidualnie, służą fachowym doradztwem.

Teraz nowe niższe ceny! 

Przęsło – już od 370 złotych za 1 m bieżący
Brama szerokości 4m i wysokości 1,5m wypełniona panelem 3D – już od 1400 zł

REKLAMA

LUKSPAW mieści się przy trasie wojewódzkiej Końskie – Gowarczów. Istnieje możliwość dowozu oraz montażu zamówionych elementów.
Przyjedź i zobacz!

Morzywół 36A, tel. 797 355 341, e-mail: [email protected] ; www.lukspaw.com.pl
Czynne od poniedziałku do piątku oraz w soboty
www.lukspaw.com.pl 
OLX – TUTAJ ; Allegro – TUTAJ

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *