REKLAMA

Magiczna wigilia w DPS w Końskich [zdjęcia]

W miniony czwartek w Domu Pomocy Społecznej „Cichy Zakątek” w Końskich odbyła się uroczysta wigilia dla podopiecznych placówki oraz jej pracowników. W wydarzeniu udział wzięli również Grzegorz Piec, starosta konecki i Urszula Przygodzka, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, którzy złożyli bożonarodzeniowe życzenia mieszkańcom placówki.

REKLAMA

REKLAMA

Ze względu na trwające obostrzenia w spotkaniu uczestniczyli podopieczni oraz 50 pracowników z całej 102 osobowej załogi, a dyrektor Domu Pomocy Społecznej, Barbara Krawczyk złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Następnie  przekazano poświęcone opłatki.

Na stołach piętrzyły się przepyszne wigilijne potrawy, a po poświęceniu ich odczytany został fragment Pisma Świętego. Ważnym elementem tradycji ośrodka jest to, że świąteczne chwile mieszkańcy spędzają z pracownikami, którzy tworzą dla nich część rodziny. Dlatego podczas okresu świątecznego personel starał się urozmaicać czas wszystkim pensjonariuszom.

Zdjęcia [źródło: www.konecki.powiat.pl]:

REKLAMA

5 thoughts on “Magiczna wigilia w DPS w Końskich [zdjęcia]

 1. DPS Końskie pisze:

  Dzień dobry. Szanowna Pani Redaktor zastanawiam się już drugi dzień skąd ten pomysł na tytuł do artykułu? Co „magicznego” było w tym spotkaniu? Spotkanie jak co roku, dla nas normalna sprawa. Prawie w każdym domu jest Wigilia, więc proszę się nie dziwić, że w tym Domu też, tym bardziej że mieszka tu 150 osób. Tekst obarczony wieloma nieścisłościami, brak rzetelnego przekazu. Pokarmy to święcimy na Wielkanoc, a teraz to poświęcone były tylko opłatki. Na przyszłość proszę o bardziej rzetelny tekst, bo tym to naraziła Pani nas na śmieszność. Pozdrawiam, Barbara Krawczyk (dyrektor)

 2. DPS Końskie pisze:

  Szanowny Panie Redaktorze, tekst pod wskazanym adresem https:// http://www.konecki.powiat……….” znacznie różni się od zamieszczonego na tkn24,pl i właśnie nad tym ubolewam. Wprowadzona przez Was modyfikacja tekstu znacznie zniekształciła przekaz.
  Z poważaniem, B.Krawczyk

 3. JA pisze:

  Nie odniosę się do tego bo mnie to nie obchodzi. Zgodnie z życzeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *