Makabryczna kontuzja przyćmiła porażkę Neptuna w CLJ

Neptun Końskie przegrał w sobotę z Cracovią w Centralnej Lidze Juniorów 0:2, ale to nie wynik był w tym meczu najważniejszy. Makabrycznie wyglądającej kontuzji doznał kapitan konecczan – Cezary Madej.

Zawodnik, który poprowadził tę drużynę do awansu do „juniorskiej ekstraklasy” został zabrany z boiska przez karetkę pogotowia w 56. minucie meczu. W kostkę naszego piłkarza brutalnym wślizgiem wszedł Szymon Mik, a w efekcie tego faulu Madej doznał złamania kostki w lewej nodze. Tuż po tym ataku stopa młodego piłkarza przekręciła się zupełnie w drugą stronę. Mik otrzymał od arbitra czerwoną kartkę, a odjeżdżającego z pogotowiem Madeja konecka publiczność pożegnała brawami na stojąco.

Spotkanie Neptun przegrał 0:2 po golach Juliusza Gorzenia w 27. minucie i Dariusza Żaby w 58. minucie. Za tydzień konecczanie grają w Warszawie z Legią, a w sobotę 3 czerwca o godzinie 16.00 podejmą u siebie GKS Bełchatów. Tym meczem nasz zespół pożegna się z Centralną Ligą Juniorów.

Neptun Końskie – Cracovia  0:2
Neptun: Antczak, Staromłyński, Kos, Nowakowski, Wiaderny, Madej (Płyta), Smolec, Banasik, Kuza, Dajer (Młodziński), Wójtowicz