REKLAMA

Mała Hania z Końskich potrzebuje krwi by żyć. Pomóżmy!

Pięcioletnia Hania Słowińska z Końskich choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Dziewczynka potrzebuje krwi by żyć. W najbliższym czasie odbędą się dwie akcje zbiórki krwi dla niej – jedna w Końskich, a druga w Radoszycach. 

REKLAMA

Hania Słowińska ma pięć lat, pochodzi z Końskich. W maju tego roku zdiagnozowano u Hani ostrą białaczkę limfoblastyczną. Obecnie przebywa na oddziale onkologii i hematologii dziecięcej w Kielcach. Jedyną pomocą dla dziewczynki jest krew.

REKLAMA

W środę 8 grudnia w Nadleśnictwie Radoszyce (ul. Piotrkowska 29) w godzinach 9-12.30 będzie można oddać krew dla Hani. Akcja możliwa jest dzięki pomocy Nadleśniczego Mateusza Garbacza.

Natomiast w dniach 13-14.12 (poniedziałek i wtorek) będzie można oddać krew w punkcie Krwiodawstwa w Końskich w szpitalu św. Łukasza, rejestracja będzie możliwa w godzinach 8:00-10.00. Tutaj koordynatorem i patronem zbiórki jest gmina Końskie, a bliscy Hani dziękują za pomoc zastępcy burmistrza Krzysztofowi Jasińskiemu.

Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję pomocy dziewczynce.

 

REKLAMA

One thought on “Mała Hania z Końskich potrzebuje krwi by żyć. Pomóżmy!

  1. […] będzie miejskiego Sylwestra w Końskich. Przyczyna? Pandemia COVID-195-letnia Hania z Końskich potrzebuje krwi by żyć. PomóżmyPociągi w Końskich. Publikujemy rozkłady, ceny biletówLodowisko w Końskich już działaNowe […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *